Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik virusirtó a legkeményeb...

Mrillegal1 kérdése:

Melyik virusirtó a legkeményebb? xp alá kéne az avast 6. 0 nem vált be mindent beenged

Figyelt kérdés
az se baj ha fogja a gépet csak hatékony legyen
2011. okt. 27. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hacker támadás...lol

Valszeg csak bekaptál vmi mezei vírust


Személy szerint avira free-t használok, XP tűzfala helyett tegyél fel vmi mást, pl Zonealarmot, vagy Comodo tűzfalat.

Frissítések is lehetőleg legyenek az XP-n, Malwarebytes szintén kiváló. Esetleg még ami játszik, az a Spybot nevű program.

A tűzfal+vírusírtó kombóra jó megoldás az ESET legújabb verziója 30 napos, és keresel hozzá havi újságkódot.


Comodo tűzfalat használtam, én szerettem, jól lehetett vele figyelni az adatfogalmat, de XP-n azért figyelni kell mit tilt le meg mit enged át az ember.

2011. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat zöld kéz mindenkinek ment malewarebytes megvan ugy mind a spybot is a kaspersky azonban felekeltette az érdeklödésem mindenféleképpen kipróbálom(azt észrevettem hogy az avg t nem ajánlotta senki )
2011. okt. 28. 08:07
 13/15 anonim ***** válasza:

"egyik este konkrétan hackerek támadtak avast meg se mukkant malewarebytes meg nem gyözte kiirogatni az ip cimeket miket blokkolt ki is fagyott egy idö után a gépem"


Az, hogy a MBAM megfogta, azt jelenti, hogy nem engedi tovább. Ezért nem szólt az Avast semmit, mivel az egy következő lépés lett volna az ellenőrzésben. Az adatok sorban egymás után mennek át a programokon, nem egyszerre mindegyiken.

2011. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nos kezdem kapisgálni de hogyhogy az mbam elöbb megfogja beférközik az avast elé? egyébként ugy nézki sikerült a virusirtás kaspersky talált rajta keyloggert kicsit furcsán is viselkedett az egerem igy belegondolva utólag bár lehet csak beképzeltem nagyon köszönöm mégegyszer a válaszaitokat
2011. okt. 31. 10:47
 15/15 anonim ***** válasza:

A Malwarebytes elég "aggresszív", valóban, ha Avast után telepítetted, biztos, hogy korábban fog lépni.

Az MSE-t tudom ajánlani, remek találati rátája van, és Comodo-t lehet mellé tenni, ízlés szerint, ha nem is a tűzfal, a defence+ miatt.

És igen, biztonságtechnikával jópár éve foglalkozom már; elmondhatom, hogy egyszerű, hétköznapi felhasználót is érhet hackertámadás, sok precedens van rá.

Biztonságos böngészést kívánok! :-)

2011. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!