Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a gép jó egy Xbox 360...

Ez a gép jó egy Xbox 360 emulator-hoz?

Figyelt kérdés

OS : Windows 7 Home Premium

Processzor: Nividia GeForce 9600GT

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @2.20GHz (2CPUs), ~2.2GHz


Vagy ez másól függ?


2011. okt. 27. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van működök X360 szimulátor, pont azért, mert iszonyú gépigénye lenne.

A PS2 játékok is alig futnak mai gépeken emulátorral, xboxhoz a gépedet szorozd meg kb 20al.

Ellenben egy használt xbox 20-30 ezer, szóval nem igazán értem ezt az emulátorosdit...

2011. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is X-Box 360 emulátor, valószínűleg eléggé kezdeti stádiumban, bár szerintem nincs is.

Mivel az X-Box hardvere elég erős, így ténylegesen egy erős gép kell hozzá.

A PS2-nek egy kemény 300mhz-es procija van, és azzal is izzadnak az asztali gépek, legalább is elég sok.

X360-nak egy 3 magos 3 GHz-es procija van, a többi paraméterében nem vagyok biztos, talán 512MB RAMja van, meg valami spéci ATI videochip.

Nem tudom, egyáltalán a gépeden egy PS2 emulátor jól futna-e, a procid nem valami erős, nekem is Dual Core-om van, hát nem valami erős, 3GHz-es az enyém, egy 2 GHz-es Core 2 Duo is erősebb annál.

2011. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én pedig találtam. De mindegy, azért köszönöm!
2011. okt. 30. 06:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha találtál, érdekelne, milyen, tényleg igazi-e, vagy kamu.
2011. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ebből a videóból gondloltam, hogy talán:

http://www.youtube.com/watch?v=BUdm5cG1A9c&feature=related

Nem raktam fell csak megnéztem.

2011. okt. 30. 19:38
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt a hírt halottam, hogy valakinek ment.
2011. okt. 30. 19:52
 7/16 anonim válasza:
68%

Azért nincs PS3 és XBOX360 emulátor, mert egy önálló programozónak bonyolult és összetett feladat lenne a különböző architektúrák virtualizációjának implementálása, másrészt a Sony, valamint a Microsoft se nézné ezt ölbe tett kézzel, ezért a nagyobb cégek se próbálkoznak ilyen programok elkészítésével.

Egyébként a mai gépek sokkal nagyobb teljesítménnyel bírnak, mint egy PS3 vagy XBOX360, úgyhogy egyáltalán nem kellene iszonyú gépigény hozzá. Viszont se a videokártyád, se a procid nem egy mai darab, úgyhogy, ha valaki írna is egy ilyen emulátort, kétlem, hogy megfelelő FPS-el futnának rajta a PS3 és X360 játékok.

2012. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Everhard, annyiban igazad van, hogy a mai gépek erősebbek pl. az Xbox 360 hardveréhez képest, de még sem lenne elég egy mai jó gép egy Xbox 360 emulátorhoz.


Azért nem írnak ilyen emulátort, mert nem ismerik teljes mértékben a hardvert, ha pedig ismerik is, sok idő megírni. Két teljesen különböző architektúráról van szó. Egy Xbox 360 CPU-jának felépítése más, mint egy Intel, vagy AMD CPUnak, amit asztali gépekbe szánnak. Más utasítás készlet például.


Az Xbox CPU-jának emulációja nagyon lassú lenne. Kb mintha te beszélnél magyarul egy tolmácsnak, a tolmács elmondja angolul a másik félnek, amit mondtál, az angolul beszélő fél elmondja a tolmácsnak angolul a mondanivalóját, a tolmács ezt közli magyarul. Lényegében itt is hasonló dolog történik, a két hardver nem érti meg egymást, ezért kell az emulátor.

(természetesen az összes többi hardver elemet emulálni kell)


Elég amúgy, ha a PS2-t nézzük. 300Mhz-es CPU-ja van, és a többi része is nagyon gyenge. Ehhez képest milyen PC kell hozzá!


Én kizártnak tartom, hogy legyen működő Xbox 360 emulátor mostanában.

2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ha lesz Xbox emulator vagy akármi azt majd itt találod meg és tuti működni fog. [link]
2012. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!