Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért töltődik be a Win7...

Miért töltődik be a Win7 ilyen istentelenül lassan az új laptopon? Már próbáltam mindent de mintha csak szarabb lenne, xp-re meg nem akarok már visszamenni, a 8 meg még odébb van.

Figyelt kérdés

Microsoft Windows 7 Ultimate (64-bit)

Samsung RV509

Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz

3,86 GB RAM


2011. okt. 29. 15:06
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Miért kell neked ultimate?

Egy Home Premium -nál Pro -nál nem telepítenék jobbat. Persze mindenképp SP1 -el integráltat.

2011. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mintha egy kicsit off válasz lett volna, azért kell ultimate mert ebbe van minden ami nekem kell, nyilván az sp1 benne van, de ettől még lassabb az átlagnál, pedig kb. 2 hete volt telepítve, és a defrag is megy hetente 2x.
2011. okt. 29. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Merevlemezed teljesen rendben van?

Miket próbáltál konkrétan?


Egy ilyen gépnek nem kellene, hogy gondot okozzon a Win7 x64 betöltése, akár hogy is nézem. Más rendszert néztél? Valamilyen Linuxot, esetleg Hiren's boot CD-n biztos van valami eszköz, amivel a merevlemezt, és egy-két egyéb dolgot meg tudsz vizsgálni. Felettébb különös, hogy lassú. Mennyi is az az annyi?


XP-t meg tényleg nem érdemes rátenni. Mégis csak egy 10 éves rendszer.

2011. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kaspersky lassítja már írtam is nekik egyébként alapból 54 mp egyébként meg a 2,3 szorosa.
2011. okt. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!