Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebb hely van a C meghajtón?

Figyelt kérdés
Nem töltök semmit. Már próbáltam a CCleaner-t is, de semmi...:|
2011. okt. 29. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a géped használod egyre több szemét lesz rajta. Csak a böngésző több száz MB-nyi cuccot tud magának összeszedni. Mekkora az a "C"?
2011. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előbb mondta ccleanert nyomat... amúgy a sok kis frissítésekkel tele tud lenni. meg ha rátelepítesz sok programot amit igazából ritkán vagy nem is használsz.
2011. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
CCleaner alapbeállításon sok mindent nem töröl ki. Ha meg mindent beixelsz neki, akkor az oprendszert is meg tudja rogyasztani, ezért ésszel kell vele bánni. A Mozillám pl. hízlal magának valami rejtett könyvtárban több file-t is, ami 3-4 hónap után 400 MB-os lesz. Na ezt én kézzel kivégzem. A CCleaner után is marad cucc bőven...
2011. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nézegettem a neten, hogy miket kell be x-elni a CCleanernél, és naponta szoktam csinálni, olyan 100 mbot mindig leszed, de rövid időn belül megint alig lesz hely a C-n
2011. okt. 29. 17:13
 5/11 A kérdező kommentje:
15 GBos.
2011. okt. 29. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
15 GB. És erre milyen oprendszert tettél fel? Igen kevés ez, amint a kérdésed is bizonyítja...
2011. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
XP-t.
2011. okt. 29. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszoltunk. A CCleaner ellenére sajnos az oprendszer egyre több szemetet halmoz fel. ezt el kell fogadni. Ezért kell az ajánlottnál kb kétszer nagyobb partícióra telepíteni az adott rendszert. Én a mai napig úgy csinálom - régen XP-vel, most WIN7-el - felteszem az oprendszert, illesztőprogramokat és azokat a progikat, amiket használok, beállítom a vezérlőpulton a nekem tetsző dolgokat, "C"-ről, "D"-re tezsem a lapozófile-t - ez is kb 1-3 GB -, kikapcsolom a rendszer visszaállítást az összes meghajtón, mert ez is baromira eszi a helyet és készítek vele NorthonGhost-al egy komplett mentést a "C" partícióról. Ezt a kb 6-10 GB-os file-t elmentem a "D"-re és ha minden kötél szakad vagy lassú a gép, akkor 10 perc alatt visszaállítom oszt annyi... Persze ahány ház, annyi szokás. XP-n még nem igen volt jól használható ez a rendszer visszaállítás, WIN7-en már okés a dolog, de én leragadtam ennél a partíciómentéses dolognál és már 10 éve beválik és így használom...
2011. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez így minden nagyon szép. Csak én ennyire nem értek a gépekhez. Akkor most mi legyen a megoldás? Újratelepítés?
2011. okt. 29. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak. Ha egyedül tokkal-vonóval újra tudsz telepíteni egy oprendszert, akkor egy NorthonGhost használata - ami ugyanolyan, mint egy bármilyen másik program - sem okozhat gondot. Az újratelepítés eléggé sok idő, ha rendszer visszaállítást csinálsz, akkor egy csomó programod eltűnik, ha ezt kikapcsolod, akkor nyersz vele egy csomó helyet a lapozófile-t is átteheted a "D"-re ahogy írtam, ezzel is nyersz (Vezérlőpult/rendszer/speciális/teljesítmény/speciális) valahol itt van a beállítása de XP-re már nem emlékszem...
2011. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!