Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene nekem valaki retusálá...

Segítene nekem valaki retusálásban?

Figyelt kérdés
1 olyan emberre lenne szükségem,aki tud képeket retusálni(jól)és elvállalna 2 képet.(A képeken nem én szerepelek,de azért fontos lenne)Én is próbálkoztam vele ,de minden részt nem tudok megcsinállni.
2011. okt. 29. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

photoshop: Klónozó bélyeggel kis területeket lehet hatékonyan a környező területből szedett mintával lefedni.

Színégetéssel vagy szivaccsal lehet kiemelni vagy kicsit elmosni nagyobb területet. Egy alacsony opacity-értékű blur rétegmaszkkal pedig enyhén életleníteni lehet az arcot, és azzal takarni nagy felületű bőrhibákat.


Sokan azért csinálják rosszul, mert ráengedik a 100%-os fedésű életlenítőt, és a végén az egész arcból csak egy folt marad, de ha megpróbálod a fenti dolgot, akkor lehet hatékonyabban megy a művelet.

2011. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak sajnos az általad leírt dolgok felét(mint pl az arc elmosása)nem tudom megcsinállni!Addig van meg h 1 kívánt bőrfelületet áttviszek a nem kívánt részre, de a végére elég babaarca lesz az illetőnek.nagyon mű hatást kelltve, ezt pedig szeretném elkerülni.
2011. okt. 29. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd el priviben, és írd mellé, pontosan mi az elvárásod...
2011. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!