Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a windows 7 a...

Miért lassú a windows 7 a gépemen?

Figyelt kérdés

Miért ilyen lassú a windows 7? Ez már több gépemen is megesett és mindennapi rendszerességgel. Nem látok át a sok Vista utáló kommenten mindenhol, na de az nekem nem csinált ilyeneket régi, elavult gyenge gépeken sem. Itt van, hogy mire gondolok:


http://www.youtube.com/watch?v=ZXb1mSlWh_k


Mielőtt azzal jöttök, hogy rossz a win7-em, meg rossz a loader, az én rendszerem EREDETI ÉS BELEKÖLTÖTTEM EGY CSOMÓ PÉNZT, MERT MÁR ELŐTTE IS PROBLÉMÁK ADÓDTAK EGY ELŐRETELEPÍTETT GÉPEMEN!


Szóval megcsináltam a videót és szeretném tudni, hogy ez mégis micsoda.


2011. okt. 31. 11:33
1 2
 11/15 tamasoft ***** válasza:
Ha nem tudod beállítani, miért ilyen drága gépet használsz? Használtan nagyon jó kétmagos gépeket lehet venni 15-20 ezerért, és megtanulni rajta mindent. Mire beállítgatod, elavul az i7-es struktúra is és kidobtál egy csomó pénzt. Sajnos a Windows napi szinten szervizigényes, ezt el kell ismerni.
2011. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10/11 válaszóló igazad van.

Mondjuk nem tudom, utálom az Apple technikáját, de az legalább könnyen kezelhető és szép rendszert alkot. Az Ms őt utánozza, csak rondább és instabilabb rendszerrel (windows 8). Szóval az Apple-nek majdnem van oka rá, hogy ilyen drágák a termékei.


Kedves utolsó válaszoló.

Azért használok ilyen gépet, mert különben nem játszhatnék gépen játékokkal, de ennél is fontosabb, hogy renderelek sokszor filmeket a youtubra és otthonra rajzfimkészítőtől kezdve a maya-ig, így sajnos kifüstölne egy gyengébb gép. Mellesleg szeretek sokmindent egyszerre futtatni (media player + openoffice + IE [4 lappal] + movie maker + camtasia recorder és studio és adobe photoshop most is éppen megy, és hamarosan a zeneszerkesztőm is)És azért használok ilyen gépet, mert így nem kell évente új gépet venni!

2011. nov. 28. 18:28
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja haha és 20 ezerért még egy normális mobilt sem lehet beszerezni, egy használható mobil 30e+, egy netbook 70-120e (egy tablet 50-250e), egy normális laptop 160e+, ez a gép meg volt 220e és elég jó ajánlat volt! Ilyen teljesítménnyel 300e fölött kezdődnek az árak!
2011. nov. 28. 18:30
 14/15 anonim válasza:
Az egészre csak annyit mondok hogy itt szinte biztos csak HDD probléma van h az lassú... ha már egy i7 prcesszort megvettél ami igen szép dolog meg pénz is a mai világban főleg hogy Intel akkor egy ssd -é meghajtó dukál hozzá nem egy elmaradt hdd...
2013. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bartizál Sándor válasza:

Az az érdekes, hogy a régi gyenge gépemen jobban fut a Windows 7 mint az új Erőss gépemen.

Csak szemléltetés céljából írom le a teljesítményüket:

1. Régi gép

Amd Athlon 3300+ 1 mag processzor

1,5GB DDR1-es memória

128mb AMD videokártya

160GB hdd


2. Új gép

HP Compaq 8100 SFF

Intel Core I5 650 4 mag, 4 szál

MSI Gt710 1gb videókártya

8GB DDR3-as rám 1600Mhz

És a 2 gépen nem fut feltelpítem és még újra nem indítom addig megy utánna meg vége és minden rossz.

2018. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!