Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Konvertálási/megnyitási...

Konvertálási/megnyitási gondok, Doxillion (? )

Figyelt kérdés

Segítség!

Kaptam pár szöveges dokumentumot, amiket sehogy sem tudok megnyitni. Elvileg Word dokumentumok, de ha megpróbálom megnyitni egyből egy „Doxillion Document Converter” nevű programba irányít át. Ott megjelenik egy ablak, kiválasztom valamelyik dokumentumot, kiválasztom, hogy pdf formátumban ( vagy bármiben,tök mindegy) szeretném megnyitni ,és nem csinál semmit. 8 dokumentumból kettőt sikerült megnyitnom (nem tudom miért pont azt a kettőt) , a többit nem engedi,de nem is írja ki,hogy mi a hiba( csak ezt: „file could not be opened. Is it open in another application?”),egyszerűen nem csinál semmit. Valaki tudja mi lehet a probléma? Vagy valami más módot a megnyitásukra? Teljesen elveszettnek érzem magam, előre is köszi.


2011. nov. 2. 15:21
 1/2 anonim válasza:
Tehát szöveges dokumentum. Amelyiket nem tudod megnyitni, akkor arra kattints jobb egér gombbal, ott majd válaszd a társitást, azon belül program kiválasztása > kipróbálod jegyzet tömbbel vagy wordpaddal. Remélem fog működni.
2011. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a segítséget,de még aznap megoldottam. Nyitottam egy egyszerű Wordöt, és belehúztam a dokumentum ikonját.

2011. dec. 3. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!