Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS!? (Kérdésed túl rövid,...

FONTOS!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a rar-ban lévő fájl nevét hogy lehet át írni?

Le szedtem egy filmet 14 part-ban és a 10. part hibás

Mert nem ugyan az a neve mint a többi 13-nak

Nem szeretném le tölteni újra máshonnan a filmet! (Lassu net)

innen szedtem le a filmet:


*****


Meg próbálom újra le tölteni azt a part-ot de nem biztos hogy akkor jó lenne a neve.

Addig meg nem tudom ki szedni azokat a részeket míg hibás az egyik part neve.

PLS HELP!?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 2. 18:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és a Winrar-ban kéne ezt meg csinálni
2011. nov. 2. 18:37
 2/14 anonim ***** válasza:
Rámész egérrel a hibás nevű RAR-ra, F2-t nyomsz és beírod a helyes nevet, végére, hogy ".RAR"... Szerintem ennyi...
2011. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért a WINRAR-ba. Windows intéző azt annyi...
2011. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
WINRAR-ba nem lehet. Épp nyitva van egy file, akkor az használatban van és nem engedné átnevezni... Csináld, ahogy mondtam...
2011. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A rar-ban lévő fájlt kéne átnevezni
2011. nov. 2. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez létezhet?


A winrar partjai többnyire 1 db nagyméretű fájlt tartalmaznak több kicsibe szétbontva. Mivel kiindulási fájl is csak egy van, a forrás neve és kiterjesztése kerül a partokba csomagolva, aminél nem fordulhat elő hogy magát csak úgy átnevezi az egyik darab tartalma (hiszen automatizált folyamat amiben nincs is átnevezés).


Ha ilyen mégis előfordult valahogy, akkor nem fogod tudni megcsinálni, mert a program kérni fogja a többi meglévő darabot, aminek ha más a neve akkor nem találja meg és nem csinál majd semmit. A végén pedig egy másik forrásból kellesz egy másik verziót letölteni.


Azt nézd meg, hogy a darabok fájlmérete egyenlő-e, lehet csak amiatt bajos a 10. part mert nem teljes, és megáll a program a kicsomagolásban amikor odaért.

2011. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Minden le van töltve, a fájlok mérete ugyan akkora (az első 13), mert a 14. az kisebb

De a 10. partnak csak annyi a baja hogy a neve nem teljes, nem ugyan az mint a többi 13-ban, egy kis rész le van belőle maradva, a végéből

szal ha lenne valami program amivel a rar-ban a fájl nevét át lehetne írni jó lenne

2011. nov. 2. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Most akkor én nem értem. Nevezd át intézőben...


Egyébként megpróbáltam a 10-es partot letölteni, a kiírt teljes névvel csinált neki fájlnevet, tehát szerintem töltsd le újra csak a 10-est és jó lesz... Ha nem akarod intézőben átnevezni

2011. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor majd le töltöm újra a 10-es partot

És nem a rar nevével van baj, hanem ami benne van az avi kiterjesztésű film neve

a .avi és előtte lévő név hiányos

2011. nov. 2. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Már értem. Úgy látszik ma nekem minden nehezen esik le. A WinRar kezelőfelületén van olyan hogy Parancsok fül, file átnevezése. Rámész az AVI-ra és próbáld ott átnevezni. De én arra tippelek, hogy mégis csak sérült lehet az a file és ez többek közt abban nyilvánul meg, hogy nem stimmel a kibontandó file neve a 10-esben...
2011. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!