Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS!? (Kérdésed túl rövid,...

FONTOS!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a rar-ban lévő fájl nevét hogy lehet át írni?

Le szedtem egy filmet 14 part-ban és a 10. part hibás

Mert nem ugyan az a neve mint a többi 13-nak

Nem szeretném le tölteni újra máshonnan a filmet! (Lassu net)

innen szedtem le a filmet:


*****


Meg próbálom újra le tölteni azt a part-ot de nem biztos hogy akkor jó lenne a neve.

Addig meg nem tudom ki szedni azokat a részeket míg hibás az egyik part neve.

PLS HELP!?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 2. 18:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát próbáltam a fájl-t átnevezni de szürke az a gomb :/

Nem tom miért nem lehet

De majd újra le töltöm

És köszi a válaszokat :)

2011. nov. 2. 19:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyen értetlen voltam, letöltöttem magamnak - helyetted - a 10-es részt - 5 perc - de nekem is olyan, hogy első klikkre bedobja a diagnosztikai ablakot, hogy sérült a fájl fejléce. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni, esetleg máshonnan letölteni vagy azon az oldalon, ahol a linket találtad írsz a feltöltőnek - ha elérhető -, hogy töltse fel újra, mert ez sajnos nem jó...
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A rar-ban van egy mappa és azon belül a videó annak neked is csak annyi a neve hogy "I.Am.Number.Four.2011.DV"?
2011. nov. 2. 19:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. És valószínű, hogy daraboláskor, csomagoláskor vagy feltöltéskor sérült meg, nem tudsz ezzel mit kezdeni...
2011. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!