Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A win7 ultimate mér nem...

A win7 ultimate mér nem tetszik a gépemnek?

Figyelt kérdés
A gépre feltelepítette 1 informatikus barátom az adott os rendszert.Egy darabig minden jól ment ám késöbb felmerültaz a probláma hogy a gépem úgy csinál mintha minden előjel nélkül újra indítani magát.Jó már ez is rossz de nem sikerül neki befagy az egész és csak úgy tudom kikapcsolni hogy levágom az egészet a hálózatról vagy ki huzok 1 fontosabb kábelt.A gép tuti elbírja:CPU:Intel e7600 2duo . Ram:2GB , Videokari:nVidia geforce 8400 gs 512MB 64bit , 500GB Sata aki tud valami ötletet az kérem írjon ja és az tuti h nincs vírus mert mindig le ellenőrizem
2011. nov. 3. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont az operációs rendszered hibája, lehet hogy bedöglött valamelyik hardvered, vagy tönkre ment a hűtése valamelyiknek, próbálj csere alkatrészeket kéregetni, és azzal próbálkozz hátha kitudod szűrni a rosszat.. Videókártya, táp esetén szokta ezt csinálni.. De az is lehet (gondolom nem eredeti a win7), hogy olyan rossz minőségű..
2011. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.de eredeti a win.7. Én már arra is gondoltam hogy az usb-s egeret meg a billentyűzetet nem szereti ki is cseréltem őket és most még rendesen megy.és a tápegységből néha recsegő zizegő hang jön ki :S.
2011. nov. 3. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2011. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
350W-s ha erre gondolták
2011. nov. 3. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
És milyen márkájú, mert az se mindegy, de mintha az a 350w-os kevéske lenne ehhez a konfighoz..
2011. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen tervbe van véve 1 400W-s :)
2011. nov. 3. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!