Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows vista ultimate. (? )

ValakiBiztosVagyok kérdése:

Windows vista ultimate. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég telepítettem a gépemre a windows vista ultimate-t és egy ideig vitte azzal a seriallal amit beirtam, de most újat kér és akármilyent irok be az használatban van vagy ezt a hibaüzenetet írja : "A szoftverlicencelési szolgáltatás jelentette, hogy a számítógép BIOS vezérlőprogramjának hiányzik egy licence." Mit tudnák vele kezdeni? Kb 2 hétig vitte a seriallal és egyik nap kapcsolom be a gépet és kér egy új serialt ^.^ Előre is köszi a válaszokat...
2011. szept. 28. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
van pár lehetőség: [link]
2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Töröld gyorsan mert a vista egy betegség!Használd a win7-et az már jól sikerült!
2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Eddig win7-em volt és sz*rt se ért :S, ezért váltottam vistára.
2011. szept. 28. 21:10
 4/18 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ezt hogy telepíteni úgy, hogy nemtudok beindítani a számítógépet? A felhasználóválasztáshz dob be és ha rákattolok akkor csak kidob ilyen ablakot hogy serialt kér.
2011. szept. 28. 21:23
 6/18 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban sem lehet indítani?

slmgr játék sem működik?

Windows+R kombinációra előjön a futtatás?

Nekem annak idején amikor (egy rövid ideig) Vistám volt, nyitott böngészőablakot az MS honlapjával. Böngészőből futtattam az slmgr a próbaidőszak meghosszabításához.

2011. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De lehet csökkentett módban, de ha minden igaz beállitottam hogy pendriveről bootoljon és azon rajtavan a progi amit az előtted szóló adott és menni fog de nemtuti :D
2011. szept. 28. 21:47
 8/18 A kérdező kommentje:
Mégse sikerült, elinditom csökkentett módon akkor hogyan kell a smlg-t vagy mit? :))
2011. szept. 28. 21:48
 9/18 anonim ***** válasza:
2011. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Windows 7 Ultimate 64 bit gyári magyar !!!

ha ez neked semmmit nem irt ahogy te irtad "szebben"

akkor szenvedj a Vistáddal...

Node mindegy.

2011. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!