Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok XP mellé felhúzni...

Hogyan tudok XP mellé felhúzni egy linuxot úgy hogy bekapcsoláskor választható legyen hogy linux vagy XP?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy csinálsz nekik partíciókat, az XP-t (nem tudom, XP-vel megy-e, Win7-tel tuti) fölteszed, aztán fölteszed a linuxot, az tuti, hogy szétb.assza a MBR-edet, még akkor is, ha beállítod neki, hogy ne, na de keine Panik, mert bedobod az XP (inkább Win7) lemezét, és arról vissza tudod állítani, hogy bebootoljon rá, majd onnan teszel egy bootmanager, és örülsz.
2011. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb linux, aztán xp másik partícióra.
2011. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerübb a Wubi. Nem kell partició, egy mappába telepít a win mellé (ahova szeretnéd), és ha nem kell könnyen eltávolitható.


[link]

[link]

2011. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább dual bootolás xp futtatása közben könnyen előszedhető.
2011. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan. Előbb felteszed a Windowst, utána egy másik partícióra a Linuxot, és az automatikusan fel fogja ismerni, és elkészíti a dualbootot.
2011. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!