Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DV kamerához Firewire program...

DV kamerához Firewire program milyen van?

Figyelt kérdés
végre össze tudtam kötni a kamerámat a géppel csak egy program kéne hogy tudjam kezelni, a nero beadott egy iylesmit de ott nem nagyon tudok jó minőségbe konvertálni nem tudom hogy keressek rá valaki segitene? néztem a kamerám hivatalos honlapján de nem tudom milyen kifejezéseket keressek
2011. nov. 9. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Adobe Premier-rel pl le tudod grabbelni vinyóra.
2011. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nameg szerkeszteni is tudod vele.
2011. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan videószerkesztő programot keress, ami tudja kezelni a Firewire csatlakozót.

[link]

Egyébként a kamerához nem kaptál programot? Olvasd el a kezelési útmutatót, hogyan történik a film áttöltése számítógépre.

2011. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, nem se kábelt se programot nem kaptam, 1 év után jöttem rá hogy milyen csatlakozó való hozzá és úgy vettem kártyát meg kábelt. de igen videoszerkesztő program lenne jó amivel látom is a felvételt meg jól le is tudom konvertálni
2011. nov. 9. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nero Vision tökéletes a célra. DV formátumban kell importálni, akkor nem romlik a minősége. Utána lehet konvertálni tömörebb formátumba, annak a minősége pedig mindig a beállítástól függ.

A videó importálására akár a Movie Maker is tökéletes.

2011. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!