Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fotozó progikat tudtok?

Milyen fotozó progikat tudtok?

Figyelt kérdés

Egy játékhoz kéne ha lehet akkor jo minöségi képeket csináljon...

Link lenne legjobb


2011. nov. 10. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy szép billentyű a billentyűzeteden Print Screen felirattal. Megnyomod, nyitsz egy Paintet, leütsz egy ctrl+v kombinációt és láss csodát.
2011. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már probáltam de nem jo ...-,-...
2011. nov. 10. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor te nagyon béna vagy xD
2011. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja ,imádjuk,amikor a k.kérdező ilyeneket írkál vissza,hogy pl :

'az én gépemen nem jó a PrtSc billentyű'

ilyenkor az ugrik be : nem e szőke az illető ?

2011. nov. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az a gond, hogy a PrinScreen a játék közben nem csinál képernyőfotót. (mint ahogy videó közben sem, pontosabban fekete lesz a kép helye". Tedd fel a Fraps-ot, az képet és videót is tud csinálni a futtatott játékról. Megnyugtatlak, nem te vagy Barbi, hanem az a válaszoló, amelyik, bár nem értette, mi is a probléma, mégis válaszolt.
2011. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor én nagy büszkén kihúzom magam, mert valószínű hogy valami világszenzációval van dolgotok, hogy én tudok játék sőt videó közbe is képet csinálni printscreen-nel.
2011. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is tudok, csak a kép közepe fekete lesz, ahol a lényegnek kéne lenni.
2011. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

teljes mértékben egyet érek szelamix-el

már nem azért de az ilyen értemi fogyatékosok (most nem fogok neveket mondani) Nem értik meg hogy hibás a PrtSc-nevü billentyüzet a notebookomon mert még a screenshotba se teszi be;)

Az én véleményem szerint az olyanok akik ilyen nyomorékok ne tanuljanak számitás technikusnak....Ja és megnyugtatok minden leszőkéző válaszolót hogy feketehajam van és fiu vagyok;)

2011. nov. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!