Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a leggyorsabb és...

Melyik a leggyorsabb és legjobb kis méretű böngésző?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy kis méretű legyen (elférjen egy kis tárhelyű pendrive-on) és gyors legyen és multi-tabbing funkciója legyen. Lehetőleg ne ie motort használjon.Előre is kösz.
2011. nov. 10. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mozzila Firefox 8.0
2011. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zeronibble ***** válasza:
Akkor már Iceweasel
2011. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor már Mozilla
2011. nov. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 2xSü ***** válasza:
Esetleg Chrome. Én használtam Firefoxot, Chrome-ot, így nem vagyok elfogult egyikkel sem. Szerintem mindkettő jó portable változatban.
2011. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zeronibble ***** válasza:
Midori sokkal kisebb, kompromisszumokkal elmegy, tabos, gyors, WebKit a megjelenítő. Szabad szoftver.
2011. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zeronibble ***** válasza:
Midori sokkal kisebb, kompromisszumokkal elmegy, tabos, gyors, WebKit a megjelenítő. Szabad szoftver. Létezik Windowsos változata. Mellé elfér 512Mb-on is egy Damn Small Linux benne Dillo-val, ami elég korrekt egy <10mp alatt bootoló netboxhoz. :)
2011. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. A mozillát és az operát csak gépen használom mert sticken lassú.A Chromemal nagyjából meg vagyok elégedve de azért jobb lenne egy kis gyorsabb böngésző.
2011. nov. 15. 13:20
 9/9 A kérdező kommentje:
A midori-t kipróbálom, de azért még várok válaszokat. Egyébként mit gondoltok a Torpark illetve a QTweb böngészőről?Állítólag mind2 lightweight és szupergyors.
2012. jan. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!