Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb böngésző?

Fekete Baldvin kérdése:

Melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
Melyik a leggyorsabb ? Pc-re ? Safari , Mozilla ? Opera ?
2011. nov. 10. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudom régi már a téma de az újonnan bekattintó embereknek egy 2013-as teszt a böngészőkről:


[link]

2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Mind igaz, amit előttem elmondtak, pár dologgal kiegészíteném. Nézd, én sokat fejlesztek webre, és ezzel együtt mondom, hogy azt használj, amit a legtöbben, azaz valami Google motoros cuccot == Chrome, Comodo, Torch, stb. Plasztikus példánál maradva, egy VW Golfnál nem fognak olyan hibák kijönni, mint egy évi 1000 darabban legyártott autónál.

Én még nem láttam olyan weboldalt, ami mindegyik böngészőben egyformán jelent volna meg, ezért is írnak az oldal forráskódjába a fejlesztők különböző böngésző specifikus sorokat, hogy az, ott jól jelenjen meg. Emlékszem kb. öt évvel ezelőtt egy önkormányzat okmányirodájának időpont foglalási rendszerét csak is és kizárólag IE-re kellett/lehetett optimalizálni, sőt már böngészővel be sem lehetett lépni az oldalra, mert annyira szétcsúszott. Mikor megkérdeztük, hogy mégis miért kell ezt így fejlesztenünk, azt mondták, hogy a polgármester gépén csak Internet Explorer van, és ő mondta, hogy ezen fusson jól. Mondtuk neki, hogy pár ezerért optimalizáljuk a többi 4 nagy böngészőre (Chrome, Firefox, Opera, Safari), de erről ő hallani sem akart.

Én munkám során legalább két böngészőt használok párhuzamosan, mert például Mac alatt nem lehetett megnézni mondjuk az RTLmost.hu videoit, mert ahhoz Silverligt plugin kellett, az meg nem volt sokáig. Meg például a Youtube URL-jébe is inkább beírom a html5-t == www.youtube.com/html5 mert akkor biztos, hogy lejátszik mindent, nem kell szenvedni mással. Ja, és az agyonszidott IE már HTML 5-ös oldalakat a legjobban tölti be, sőt a gyorsasága is jön fel a Chrome mellé. Persze a Chrome verhetetlen a kiegészítőivel, bár én a Firefoxot használtam a Firebug miatt sokáig, de miután a Chrome-ban megjelent, már semmi nem vonzott a Mozillában. Amúgy nálam mostanában naponta ez a böngésző naponta 3-szor omlik össze, fogalmam sincs miért. És még sorolhatnám a dolgokat napestig

Egy szó mint száz, ismerem a Maxthont, meg Midorit is, meg más egyéb böngészőket, de számomra ezek felejtős kategóriák. Használj Chromot, és a kérdésre térjünk vissza egy év múlva.

2014. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Grosso válasza:
Opera!!
2015. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
2015 végén járunk, és jelenleg a legjobb és leggyorsabb böngésző a kínai Baidu browser.
2015. dec. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pale Moon, nem kérdés.
2015. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!