Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen hang a webkamerámon?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nincs hang rajta mert nyáron még tudtam használni és volt is. Azóta most használtam tegnapelőtt a webkamerát és nem volt hang :S Laptopról van szó és beépített kamerája van. (Samsung R528) hátha ez segít valamit. Most vegyek hozzá külön mikrofont vagy inkább egy kamerát? Esetleg vigyem szervízbe? Köszönöm annak aki segít.
2011. nov. 12. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

egy oprendszer még segített is volna, de lehet h így is tudok segíteni:

Van skype-od? elég szemét egy program mert gondol egyet és lenémítja egyes programokat.

(WIN7) Jobb alul hangerőre jobb klikk. Rögzítő eszközök, itt nézz szét (ha jelzi a mikit akkor már egy plusz pont, s csak beállítani kell)

2011. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 7-em van. Sajnos skypom nincs csak msn-em. Remélem így is tud segíteni valaki.
2011. nov. 12. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számoztam be de onnan hogy "(WIN)" egy másik fajta megoldás van :D
2011. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi az a másik fajta megoldás? Leírnád?
2011. nov. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!