Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Call of Duty Modern Warfare 3

vagy

Battlefield 3

én kitoltam mind a 2 és megkell,hogy mondjam az mw3 sokkal jobban tetszett.


2011. nov. 12. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A történettel egyértelműen az MW a nyerő egyjátékos kampányban (bár néha azért már kezdem unni azt hogy kb nem is lövök, csak nézem a scriptelt "filmet")


BF3-ban nekem a repülős rész tetszett nagyon, meg néhol megpróbálták realisztikusabbra venni a dolgot, és így néha volt egy kis Operation Flashpoint beütése is a dolognak.


Még jó pont az MW sorozatnak hogy vannak szerethető, karakteres szereplői, price, soap, ghost...mondjuk ez a végén szinte mindegyik meghal dolog elég kiszámítható volt. De akkor is karakterekre sokkal megnyerőbb az MW, a BF-ben mindig olyan jellegtelen arcok voltak.


Multiban viszont baromi ütős a BF3, előtte BF2-vel toltam, kedvencem volt, és egyszer majd tuti a 3-at is beszerzem magamnak eredetiben.

2011. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!