Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a probléma a framework-el?

Mi a probléma a framework-el?

Figyelt kérdés

Már tegnap is ez az üzenet ugrott fel mindíg:


Nem kezelt kivétel történt az alkalmazásban. Ha a Folytatás gombra kattint, az alkalmazás figyelmen kívül hagyja a hibát, és megpróbálja folytatni futtatását. A Kilépés gombra kattintva azonnal bezárhatja az alkalmazást.


Az SMTP-kiszolgáló biztonságos kapcsolatot igényel, vagy nem történt meg az ügyfél hitelesítése. A kiszolgáló válasza a következő volt: 5.5.1 Authentication Required. Learn More at:

System.Net.Mail.SmtpException: Az SMTP-kiszolgáló biztonságos kapcsolatot igényel, vagy nem történt meg az ügyfél hitelesítése. A kiszolgáló válasza a következő volt: 5.5.1 Authentication Required. Learn more at

a következő helyen: System.Net.Mail.MailCommand.CheckResponse(SmtpStatusCode statusCode, String response)

a következő helyen: System.Net.Mail.MailCommand.Send(SmtpConnection conn, Byte[] command, String from)

a következő helyen: System.Net.Mail.SmtpTransport.SendMail(MailAddress sender, MailAddressCollection recipients, String deliveryNotify, SmtpFailedRecipientException& exception)

a következő helyen: System.Net.Mail.SmtpClient.Send(MailMessage message)

a következő helyen: Stub.Form1.logscrennclip()

a következő helyen: Stub.Form1.E1crR6C9I(Object , EventArgs )

a következő helyen: System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)

a következő helyen: System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndProc(Message& m)


Mi lehet a hiba?


2011. jan. 30. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a programot rontotta el a készítő, vagy telepítsd fel a legújabb .NET frameworkot.
2011. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem framework hiba. Milyen program ez? Mint ahogy az exception üzeete is írja egy SMTP szerver a levél elküldéséhez hitleselítést igényel, és ez vagy nem történt meg, de elképzelhetőnek tartom azt is, hogy rossz jelszó (vagy már nem létező felhasználó) lett megadva.
2011. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor bekapcsolom a gépet már kiírja. Mondom mi fut alapból:


XFire, Steam, Eset Smart Security, uTorrent, Catalyst control center. Amikor nézni akartam egy filmet megavideón akkoris ezt írta ki+ amikor codoztam akkoris kiírta...szerintem ujra kéne raknom a frameworkot...megis teszem

2011. jan. 30. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kitartok amellett, hogy ez nem framework hiba, hiába telepíted újra. Valamelyik "vicces" kedvű ismerősöd írt valamilyen proggit (vagy csak egy gagyi vírus), ami leveleket küld a gépedről (ki tudja mit szivárogtat ki), de nem vigyázott arra, hogy ne írjon ki neked ilyen hibákat. Pedig cska egy try-catch-be kelett volna rakni a levél küldést.
2011. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!