Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnák olyan programot...

Hogyan tudnák olyan programot készíteni ami mondjuk exe. Le kell tölteni és ha kitöltötték akkor ott van a küldés gomb, ezt megnyomják és elküldik az én e-mailomra persze ezt a címet nem látják, olyan mint egy űrlap csak le kell tölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

vhogy így nézne ki


Szöveg1: _______

szöveg2: _______


Küldés

a szöveg egynél egysoros szöveg lenne,a küldés pedig egy gomb ami egyben az e-mailomra is küldi.Ha van ilyen program vagy vki meg csinálná nekem az írjon erre az e-mailra: flashgames@citromail.hu


2011. nov. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit úgy működne, mint egy vírus, nem?
2011. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,mivel a felhasználó maga tölti le és maga írja be amit kérdezek,meg nagyon kezdő vagyok szval még programot se tok csinálni nemhogy vírust...na hogy eloszlassam a kételyeiteket ez egy játékhoz készülne
2011. nov. 20. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
**TudnÉk, és de, ez olyan lenne, mint egy hackerprogram :)
2011. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lécc küldd el az emailomra de nem hackerkedni akarok vele
2011. nov. 22. 15:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom nem nagyon válaszolgattok,vki írta hogy c++ vagy vbscripttel menne,na de krem mi a *** ez? nem vok programozó ha vki ezt meg tudná nekem csinálni leborulnák ellőtte
2011. nov. 28. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
ha semmit nem értesz a programozáshoz akkor inkább neki se kezdj mert még te is be**ophatod vagy akármi
2011. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem érdekel a trágár beszéded jobb ha befogod mert letépem a fejed és belehányok a tüdődbe... -,-"
2012. márc. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!