Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik MAGYAR Windows XP x64...

TomThunderbolt kérdése:

Létezik MAGYAR Windows XP x64 bit-es rendszer?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 23:20
1 2 3 4
 31/33 Lacika89 válasza:
68%

Üdv mindenkinek!

Én is 64 bites xp-t használok, win7-et csak újabb játékok futtatására külön merelemezen futtatok.

A gépem adatai:

-Intel Core i3 3300MHz

-16GB RAM

-ASUS HD7750 (1GB) grafikus vezérlő

-Windows XP Professional X64 Edition (több mint fél éve)


Én meg vagyok elégedve a 64 bites xp-vel, mindent tud, amit internetezéshez, zenehallgatáshoz, filmnézéshez, régebbi játékok futtatásához, stb tudnia kell. Amivel sokat szoktam játszani, az a Microsoft Train Simulátor, ami vista és 7 alatt nekem még sosem működött normálisan. De amióta xp x64-et futtatok, problémamentesen működik, nem lépeget ki fél óránként. (Aki azzal jön, hogy állítsak kompatibilitást, annak elmondom, hogy azzal is próbálkoztam.) Most hogy megszűnt a támogatás, vettem egy komplett vírusirtót, amihez társul böngészésvédelem, e-mail védelem, személyes adatvédelem és tűzal is, amelyet a program gyártója frissít. Ezzel még pár évig zavartalanul használhatom az xp-t. Az összes létező windows frissítést telepítettem.

Ami azt illeti, nincs magyar verziója, de én áldoztam annyit, hogy angolul használom. Nincs vele probléma, a magyar billentyűzetet lekezeli.

2014. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ezt jó hogy megosztottad, mert épp

én is erre az XP- re akarok áttérni.Eddig

Windows 7- et használtam, de kezdem már unni

hogy érezhetően lassabb, nem beszélve a többiről.

2014. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
1 a windows 7,visa,8,8.1,10 szar. 2 az alkalmazásokat bezárják lassúak könnyen túlmelegítik a procit nem lehet rendesen kikapcsolni és sok ramot esznek. A win xp a legjobb és ha körül nézel egy kicst a piratebay-on akk biztos kihozza.
2016. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!