Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-ban miért nem tudom...

Photoshop-ban miért nem tudom ezt beállítani? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi, remélem, valaki megérti a bajom. Pohotoshopnál a layert eddig tudtam kisebbre-nagyobbra állítani a körülötte lévő keret szélének húzásával. Valamit elnyomhattam, mert most nincs meg a keret és nem állítható a méret. Hogyan tudom ezt visszaállítani? Köszi, ha segítesz. /cs5/
2011. nov. 22. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
CTRL+T az átméretezés billentyűkombinációja. Ekkor megjelenik egy keret, melynek sarkaiban lévő négyzettel lehet annak méretét változtatni, vagy a sarkoknál lévő nyíllal elforgatni. Ha kész a művelet, enterrel kell alkalmazni, és akkor el is tűnik ez a méretező-keret, amíg újra elő nem hozod. Alapból ez sosincs ott mindig.
2011. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!