Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal tudnám...

Milyen programokkal tudnám összehozni h. a pc-men pl a windows média playert vagy más lejtátszót vezéreljek bluetoothon az androidos telómmal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:58
 1/4 kriszrap válasza:

hmm bluetoothal nehéz lesz :)

de az android telokba 90 %ba van wifi :)

itt a progi én is ezt használom:)

http://www.youtube.com/watch?v=EGmbjlW1jGQ

Figyelem Tűzfal off:)(vírus irtóra is gondolok)

2011. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megnéztem csak az vele a gondom h. legalábbis úgy láttam h. nem írja ki a számokat h. na most mondjuk lejátszom a lady gaga just dancet szóval mindíg néznem kellene a monitort is a gépen ez azért nem jó a bluetooth pedig azért kellene mert itt nagyon gyenge a wifi jelerőssége és folyton megszakad
2011. nov. 22. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
bluetoothon nem nagyon fog menni, az android a wifi kapcsolatot szereti. Annyit javítanék az 1. hozzászóló válaszán, hogy az adnroidos telók 100%-ba van wifi mivel alapkövetelmény.
2011. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi de am nincs igazad mert megoldottam csak csinálni kellett ip cím alapján egy kapcsolatot bluetoothal.
2011. nov. 27. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!