Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Elder Scrolls V: Skyrim...

The Elder Scrolls V: Skyrim játékban ezt hogyan lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor harcolok akkor néha automatikusan megöli az ellenfelet valahogy olyasmi az egés mint a AVP 3-ban a "E"betűs trófeakivégzések csak ez más.Ezt hogyan lehet csinálni?Mert nem véletlen az biztos ésnagyon tetszik nekem.Csak nem tudok rájönni hogy hogyan kell csinálni?
2011. nov. 22. 18:13
 1/6 Joci88 válasza:
Szerintem ez teljesen automatikus illetve a kritikus találathoz van valami köze,nekem is előfordul de még nem jöttem rá,hogy ezt ki lehetne e hozni belőle direkt is.
2011. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha értem,de szerintem ezt ki is lehet hozni valahogy.
2011. nov. 23. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor hozza be, ha mondjuk egy csapatból az utolsó ellenfelet ölöd meg. Nem lehet előhozni sehogy, ha egynél több emberrel harcolsz, akkor előfordulhat, hogy az ut'sót így öli meg.
2011. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na erre vártam köszönöm.Tehát ha megtámad mondjuk 3db farkas akkor az utolsót kinyírja ki így.
2011. nov. 26. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül öli meg így, de én úgy vettem észre, hogy az utolsót szokta.
2011. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja nálam is így megy.
2011. nov. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!