Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az nem baj, ha Packard Bell...

Az nem baj, ha Packard Bell laptopomról eltávolítok egy előre telepített programot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lejárt a Norton és pénzt meg nem akarunk érte kiadni, ezért raktam a gépre VIPRE-t, de nem akarom, hogy a Norton tovább fogyassza feleslegesen a memóriát. Azt szeretném kérdezni, nem gond, ha letörlöm a Nortont, nem veszik el a garancia?
2011. nov. 24. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nincs a garanciaszerződésben kikötve, hogy kizárólag Norton használata mellett érvényes, akkor nem hiszem.
2011. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam a Packard Bellnek. Azt válaszolták, hogy írjam le nekik az S/N kódot, de én visszakérdeztem, hogy miért kérik. Egyenlőre várom a válaszukat.
2011. nov. 25. 15:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy nyugodtan eltávolíthatom.
2011. nov. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!