Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Sims 3-at...

Letöltöttem a Sims 3-at futtattam és azt irja ki h rakjam be a CD-t most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fontos léccy valaki
2011. nov. 25. 12:46
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Crack -eld vagy vedd meg a játékot eredetibe.
2011. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és hogy kell crack-elni?:O
2011. nov. 25. 13:02
 3/10 csacsi2 ***** válasza:
Felülírod a crack mappában található fájllal (okkal) a telepítési mappában találhatót (kat)! Általában csak az indító exe fájl az. A nevük megegyezik, a telepítési mappa, ahova telepítetted a játékot. Ha nincs crack -ed, googlézz rá!crack, Nocd crack, ilyenek.
2011. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mostmár el se indul.:// Mit csináljak.??Azt irja ki h a Sims 3 működése leállt...
2011. nov. 25. 13:26
 5/10 csacsi2 ***** válasza:

Meg crack-elted? Lehet rossz a crack, szerezz hozzá másikat. Telepítsd újra, hasonlóképp:

Telepítés és crack.:

Telepítsd a játékot. Ne indítsd el.

Telepítési mappát keresd meg és írd felül az ott található xy.exe fájlt az általad letöltött játék crack mappájában lévő ugyan olyan nevü fájllal.


Előforduló hibák.:

Mikor telepíted a játékot lefrissíti magát a netről és nem fog egyezni a crack fájllal. Ne engedd frissíteni (Szakítsd a netet).

Ha van hozzá (amit letöltöttél) Frissítő patch, akkor előbb azokat telepítsd (másold be a telepítési mappába és indítsd el) majd utána crackeld meg.

Amit letöltöttél nem jó, hibás, töltsd le máshonnan.


A crack verziójának meg kell egyezzen a játék verziójával!

2011. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a crack az biztos h jó mert a torrenttel együtt töltöttem.:S
2011. nov. 25. 13:57
 7/10 A kérdező kommentje:
még mindig azt irja ki h nincs a meghajtóban a játéklemez.://
2011. nov. 25. 14:51
 8/10 csacsi2 ***** válasza:

Akkor lehet hogy azt kell tedd, csatlakoztasd a virtuális meghajtót, azaz a virtuális lemezkép-fájlt!

Esetleg nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=EvXapivhS5k

Ha esetleg hiányolna dll fájlokat, azt innen:

[link]

letöltheted! Sok sikert

ui.:

Az hogy torrent attol még lehet hibás. Az eredeti se mindíg jó, de azt vissza lehet vinni!

2011. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mostmár sikerült köszönöm.:DD mosmár a házikedvenceket nem tudom hozzá xdd
2011. nov. 25. 17:12
 10/10 anonim válasza:
akkor nmit kell csinálni ha beenged de utána írja ki h nem jogszerű stb,s hogy írjak az ügyfél bigyónak? nem tudjuk
2016. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!