Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a World of...

Mit gondoltok a World of Tanks játék programról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 09:15
1 2
 11/19 Danika2002 válasza:
Mind tudjuk hogy a war tunder sokkal jobb minden szempontból
2016. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Csak a kettő totál más!
2016. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
legszarabb,csaló,szutyok MMO amivel valaha játszottam
2016. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Wotozok én is de én nem költenék rá egy fillért sem! 5 éve nyomom 8 as a legnagyobb tankom oszt csumi
2017. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 UjfalviLajos válasza:
4-5 éve játszom ! letöröltem párszor mert felidegesített aztán megtanultam játszani , megtanultam a gyengéjét! Sok időt öltem bele ! A legnehezebb volt eleinte azt elfogadni hogy ebben a játékban előfordul hogy nem látod az ellenséget habár az lő rád és lát téged ! ez frusztráló és idegesítő ! Fejlesztettem tier 10 ig is! DE: MOST JÖN A FEKETE LEVES : amit szerettem benne azt mind kiszedték ! A bulldogot lebutították , az mt25 ös tankot lelassították , a régi szép pályákat mind kiszedegették ! maradt a lomha játék ! az arty-k arany lőszerét kiszedték ! szóval minden amivel meglepetést tudtam okozni , minden amivel meg tudtam változtatni a játék állását , mindent amivel meg tudtam fordítani a vesztésre állást nyerésre, azt mind mind kiszedték ! maradt a lomha játékmenet ! a bebúvós félénk játékstílus ami nem a kedvencem ...
2017. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szájbatekert fos játék
2017. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Miota nem wotozok boldog eletet elek!
2017. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ezt nem válasza:
Szerintem is egy kalap szart az egész 54000 csata után mára már teljesen játszhatatlan ,olyan algoritmus van írva rá,hogy minél fejlettebb vagy ,annál szarabb!
2018. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

szerintem direkt sz*r csapatba oszt mert nem fizettem érte egy fillértse. de lemerem fogadni aki fizet, azt a jobb csapatba rakja a sz*r csapat ellen...

Persze néha lök egy kis csontot, h ne töröld le.

2018. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!