Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használ még Windows XP-t?

Ki használ még Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Miért nem érzed annak szükségét, hogy válts windows 7-re ?
2011. nov. 27. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
én, mert egy csomó program amit sokszor használok, nem tudom win7-en használni, meg szerintem teljesen felesleges átváltani
2011. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
már a demo ota win7-et használok. egyszerüen a gépből többet ki tudsz hozni. persze otthon szüleim gépén xp van, mert 512-es ram van benne. akinek elbirja a gépe a 7-et, és ért is valamelyest a gépekhez, nem értem miért xp-je van.
2011. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elsőnek irom, hogy még nem találkoztam olyan progival, ami nem futott volna a 7en. tudod nem véletlenül van benne xp mod, amit alkalmaz is, ha régi a program.
2011. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
öreganyámén is xp van...
2011. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő fut. Igazából xp-t használok, mivel arról ghostoltam. Nekem tök mindegy, csak a programjaim fussanak, és 7-nél is működik mindegyik.
2011. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
Én még használok, de már csak virtuális gépen. ;)
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Használom, igaz, nem sokat, mert jobban megy a Linux, de édesanyám nem tudja megszokni, úgyhogy marad az XP-nél. A gép öreg, nem bírná a hetest.
2011. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is használom,használtam 7et is mert új volt menő volt,csicska gyerek voltam ha xp-m van,de rájöttem hogy nekem a kényelem többet ér pár szar sznob hozzánemértő hülyegyerek véleményénél,és igazából nem éreztem volna azt hogy többet hozott ki a gépemből ahogy említik feljebb így vissza raktam az xp-t... közel 10 év alatt kiismertem,megszoktam.
2011. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért használom a régi gépeken (2 db) mert csak azt viszik el... meg ugye pont lesz@rom, hogy mi duruzsol a gépen, csak menjen. És bárki mondja, az Xp akkor is a windóz egyik legjobb alkotása. Természetesen az új Gépemen Win7 fut, mert újabb, szebb, támogatottabb, satöbbi, satöbbi.

G.

2011. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csacsi2 ***** válasza:

Sok program, beállítás és 5 év finomhangolás és megszokás.

Elsősorban ezek, de a gépem nem épp a csúcskategóriát képviseli és a Win 7 -nek nagyobb az erőforrás igénye.

2011. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!