Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek az androido...

Miért nem működnek az androidos tabletemnek az alkalmazásai, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy Acer A100 Tabletem,de nincs hozzá netes kapcsolat, se telefon, csak így magába vettem. Na most nekem főleg dokumentumok, pdf-ek olvasására kellene, de nem tudom használni, mert ami rajta van alkalmazás ahhoz net kell. Próbáltam letölteni az android market oldaláról, de ott nem lehet menteni, csak installálni és azt meg nem tudom, mert telefont kér, de ez eleve nem is telefon, meg nem tudom mit kellene csinálnom vele. Kérlek segítsetek, mert ha nem fog menni, időben vissza kell vinnem a boltba.
2011. nov. 28. 04:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nincs internetem rajta, csak a táblát vettem magába, semmi telefon nincs hozzá.
2011. nov. 28. 05:23
 2/4 anonim válasza:
100%
wifi van benne, csak valószínúleg 3G mobilnet nincs. Csatlakozz rá az otthoni routerre, vagy ha az nincs, akkor egy ismerősödhöz menj át akinek van, a legvégső esetben pedig valamilyen ingyenes hotspotra. Ha ez megvan, akkor menni fog a market, és tonna számra tölthetsz le PDF olvasókat. Ha visszaviszed a boltba tuti nem veszik vissza, mert az nem hiba, ha nem tudod használni, vagy nem ismered a paramétereit
2011. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az előzőhöz hozzáfűzve : [link]
2011. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom próbálni.
2011. nov. 30. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!