Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook-on miért nem lehet...

Facebook-on miért nem lehet normálisan megnézni milyen alkalmazások vannak? Most regiztem eddig csak úgy tudtam megnézni hogy ismerőseim alkalmazásai máshogy nem.

Figyelt kérdés
Egyébként azért érdekelne mert valahol azt olvastam van olyan alkalmazás amit ha felveszel megmutatja kik néztek meg.
2010. máj. 11. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

először is


OLYAN ALKALMAZÁS NINCS AMI MEGMUTATJA A LÁTOGATÓKAT!!!!!!!!!!!!!!!!


és ne mondd h "pedig ő azt mondta" mert kamuzott vagy csak nem ért hozzá. nemrég kiadott egy közleményt az fb hogy ilyen nincs és nem is lesz.

kattints a bal oldalon az alkalmazások fülre, ott vannak az alkalmazások.

2010. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok felfogtam csak megkérdeztem,Tudom hol lehet kattintani az alkalmazásokra de nekem eddig csak úgy jött ki hogy ismerőseim legutóbbi tevékenységei vagy valami hasonló..szóval csak azokat mutatja amit ők használnak.De mindegy annyira nem fontos csak egy kérdés volt.Köszönöm a választ!
2010. máj. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!