Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DirectX 11-et XP alatt nem...

DirectX 11-et XP alatt nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a Win7-et használni csakazért, mert támogatja a DX11-et, amire az új játékoknak szükségük van. Jobban szeretem az XP-t, mert egyszerű, nincs vele gond, gyors is, csak nem minden játékot visz hibátlanul. Nem lehet valahogyan integrálni a DX11-et az XP-ben? Ha jól tudom az XP csak DX9-et támogat rendesen, DX10 már húzós, DX11 már nem megy.
2011. nov. 28. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges valamilyen módon kiküszöbölni ezt a problémát?
2011. nov. 28. 21:40
 2/8 Jenci ***** válasza:
Nem lehet használni.Jól tudod,csak DX9-ig jó az XP.Már a 10-et se tudja.Voltak rá próbálkozások,de hivatalosan csak DirectX9-et tudja.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XP-n nem megy a bf3 a win7 jobban kihasználja az erősebb pc-ket.
2011. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OK, köszi mindenkinek!
2011. nov. 29. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én erősen ajánlom a windows 7 rendszert. Sokkal egyszerűbb, gyorsabb, szebb és jobb mint az xp. Lehet, hogy ebben nem fogsz velem egyet érteni. Én mindig is XP támogató voltam és utáltam is a win7-et. De egyszer tönkre ment a gépem ami igazából nem a gép hanem maga az operációs rendszer hibája volt. Csak a windows 7 felrakása volt a megoldás. Már az első nap jobban megtetszett mint az XP eddig összesen. Tehát egy próbát megér ha nem jó még mindig ott a jó öreg xp :)
2011. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Csakhát már próbáltam, de nehéz az egyiktől is megválni. Mindkettőben vannak olyan értékek, amik igen csak kimagaslóak. XP-nél a fantasztikus gyorsaság (Win7 alatt picivel lassab a gép, mindegy milyen verziója, ez tapasztalat), nincs annyi hiba (normálisan engedi a driverek és programok feltelepítését), és egyszerű (mármint azért mert régóta használom és ismerem minden porcikáját). A Win7-en több játék indul el, mert XP alatt beindítom valamelyiket, de nem csinál semmit), a Win7 támogatja a DX11-et míg az XP nem. A Win7-ben rengeteg funkció van ami ugyancsak megkönnyíti a munkát. Mindkettő mellett sok érv szól, de még akkor sem lenne jó ha mindkét OS a gépen lenne, mert az XP internetezésre tökéletes, a Win7 pedig játéka. De a gond az hogy én mindketőt csinálom egyszerre. A Win7 és az XP számtalan verzióik voltak már a gépemen. Igazából nem attól tartok hogy valami baj lesz vele, csak hát kellett egy idő az XP megismeréséig, erre itt a Win7 sokkal több funkcióval, éshát elég nehéz lenne megismerkedni vele. Alapjában mindkét OS nagyon jó, és igaz a Win7 jobb, csak nem mindenkinek könnyű az átállás.
2011. dec. 22. 08:32
 7/8 Matsuura Yusuke válasza:
nekem Xp-m van és directx 10 fut rajta:D
2012. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10 nekem is , de 11 kellene.. a meg ugy is m1, mert BF3 hoz a FrostBite2 igényli a win7 et :'(
2012. jún. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!