Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Könnyen felidegesedők kérem...

Könnyen felidegesedők kérem ne olvassák saját érdekükben, nem tud lejátszani a laptopom se zenét, se videót, mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Mármint korongról nem tud!

Amit a meghajtóba beteszek. online filmet pl tudok nézni :)


Tulajdonképpen már másfél éve tökéletesen elvagyok vele, cd-t, dvd-t tudok vele írni, de lejátszásra még sosem használtam, és most szembesültem eme problémával!


Köszi annak, aki segít!

Tudom kicsit idióta vagyok, de nem vagyok mai csirke, szóval idegen szavakat ne használjatok! :)


2011. nov. 29. 13:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

szuper,köszi!

nem jó az everesztem, mert lejárt a próbaverzió, az eszközöket hol találom, és mit nézzek?

rövid elérést írjál nekem légyszives.

2011. nov. 29. 16:50
 12/15 MaXXeGee ***** válasza:

Nos, először is azt kellene tudni, milyen operációs rendszer van a gépeden.

HA Windows XP akkor:

start menü sajátgép menüpontján jobb egérgombbal katt, kiválasztod a tulajdonságok menüpontot. Feljön egy ablak, abban a felül látsz füleket. Kiválasztod az "eszközök" fület, majd ezen a lapon az "eszközkezelőt" Itt kapsz egy listát. amiben kinyitod az "optikai meghajtók" listáját, ott lesz a gépben lévő meghajtó teljes neve.

Windows Vista ill Win7 esetében pedig.

Start gomb majd számítógép jobb klikk, Tulajdonságok

a feljövő ablakban (bal felső sarok) kiválasztod az Eszközkezelőt, ugyanúgy a lista, ugyanúgy optikai meghajtók, ugyanúgy látod a teljes nevét a meghajtónak.


Egy kis vizuális segítség a képhez, hogy mit is kell látnod: (legalábbis hasonlót)

[link]

2011. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


ezt látom, és most?

el tudod olvasni?

Slimtype DVD A DS8A3S

2011. nov. 29. 17:22
 14/15 Jenci ***** válasza:

[link]

Annyit tehetsz,hogy innen letöltöd a legújabb BIOS-t.De én inkább javasolnám a szervizet.

2011. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lesz belőle, vagy egyszerűen nem nézek, és nem hallgatok rajta semmit. :D

De nagyon köszi a hosszas tanácsadást. :)

2011. nov. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!