Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2011 videószerkesztő, effektel...

2011 videószerkesztő, effektelő program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani olyan videószerkeszztőket, amik nem csak végni, hanem effektelni, meg mindent csinálni lehet vele.

Asszem ilyen az adobe after effects, csak nekem 32 bites a gépem :/

Hasonló progi? (most powerdirector9-em van az is nagyon jó, csak olyan after effectes effektek nincsenek bennexD)

Előre is köszi mindenkinek!


2011. nov. 29. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az After Effects nem kizárólag 64 bites rendszerre készült, ez nem lehet akadály. A Power Director pedig másfajta szerkesztő, ott inkább egy diavítítés elemeinek megjelenítését lehet szerkeszteni, nem széles körben alkalmazhatóak az effektek.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:

Én a Pinnacle Studio 14 HD Ultimate -t ajánlom. Wannak hozzá külonböző kiegészítők mint pl a Borris Graffiti, amikkel jól meg lehet variálni a dolgokat.

Itt egy leírás.:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de az after effetcs csak 64 bitre készült, a pinnacle meg hasonló mint a powerdirector.

Azért köszönöm a válaszokat.


Sony Vegas 10 esetleg összehasonlítva az after effects-el milyen?

2011. nov. 29. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
A Vegas másban jó szvsz. Míg AE-ben effektezel egy filmet, Vegasban megcsinálod, összevágod. Megoszlanak a vélemények, de ahogy a neve is mondja, az After effects való ilyen célra
2011. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit olvasgattam...

Az AE cs4 jó 32 biten csak a cs5 nem :D

Már nincs is szükségem másik progira, van sony vegas 10 és after effects cs4


Köszönöm azért a válaszokat

2011. nov. 30. 17:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudna linkelni egy magyar tutorial-t? mondjuk egy dvd linket?
2011. nov. 30. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
passz
2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!