Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat tudtok...

Milyen programokat tudtok amiket érdemes megszerezzek ha grafika szakon vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Adobe Design Premiumban minden bent van ami Neked kell!
2011. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Photoshop
2011. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 30. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Macromedia Studio 8,Macromedia Fireworks 8. Flashtől kezdve minden van benne
2011. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fő, hogy aktuális programokat ajánlsz! :-D


A Macromedia Fireworks 8 2005-ös program. A céget azóta felvásárolta az Adobe és pl. a Design Premium csomagjában érhetők el a programok.

2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól elvagyok a fireworks 8-cal. Neked nem tetszik, sebaj, de lehet hogy neki is az tetszene jobban, ráadásul ha 10 éve ugyanazt használod és jól megvagy vele akkor nem hiszem, hogy szükséged lenne rá, plusz úgy megváltozik a kezelőfelület, hogy ki se ismered magadat. Ezért ajánlottam tehát azt.
2011. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont, ha most tanul valaki, akkor érdemes az aktuális verziót megtanulnia, nem egy 6 évvel ezelőtti. Az új funkciókról nem is beszélve...
2011. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kell belekötni abba ha valaki segíteni akar a saját tapasztala alapján ismert programmal......
2011. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!