Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok két AVI videót...

Hogyan tudok két AVI videót egybekapcsolni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, de két részben van, és a felirat miatt egybe szeretném kapcsolni. Hogyan tudom ezt megcsinálni? Kissé szájbarágósan kell leírni nekem... Előre is köszönöm. :)
2011. dec. 1. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
VirtualDub-al kb 5 perc!
2011. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

VirtualDub (ingyenes és a legjobb)

Eszközöknél a File menü - Open video file (beollózod az első avit)

Eszközöknél a File menü - Appened avi segment (beollózod a második avit)

Eszközöknél a Video menü - ben bejelölöd a Direct stream copy-t

Eszközöknél a File menü - Save as Avi, az ablakban adsz neki egy nevet meg bejelölöd, hova mentse. Ennyi...

2011. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Couldn't locate decompressor for format XVID". ezt írja ki, már letöltöttem, és megpróbáltam. Most mit tegyek?
2011. dec. 1. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Távirányítással ez nem fog menni. Nem látom miféle fájljaid vannak, ki van csomagolva, milyen kiterjesztésű. Melyik verzió VirtualDubot kerítetted meg? A két fájl remélem egymáshoz tartozik, mert ha különbözőek - nem lehet egyesíteni.

Próbáld egy másik 2 darabos avi filmet egyesíteni, úgy ahogyan leírtam. Ha sikerül, akkor emezzel az avi-val nem stimmel valami. Infó adataik egyformák?

2011. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Format Factory-val a legkönnyebb!
2011. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!