Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 4:3 képarányú videóm....

Van egy 4:3 képarányú videóm. Melyik videószerkesztővel tudnám megcsinálni, és hogyan, hogy 16:9-es képarányú legyen?

Figyelt kérdés
Windows live moovie maker-em van, meg sony vegas 7.0. Ezek közül melyikkel lehet megcsinálni? Ha ezekkel nem lehet, akkor talán más videószerkeztő programot is be tudnák szerezni. És fontos hogy ne vágjam le a képet, hanem ha lehet akkor nyújtással csináljak 16:9 képarányút (sony vegassal megtudtam csinálni, úgy hogy levágtam a képből).
2011. dec. 1. 15:38
 1/3 anonim válasza:

akkor most vágni akarod, vagy nyújtani? Mert azt írod, hogy fontos, hogy ne vágjad...


ha csak simán videó átméretezés van, akkor bármelyik videó converter működhet. Ha vágni és nyújtani, akkor Sony Vegas vagy Magix Video Pro

2012. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megtaláltam már hogy hogyan lehet. Csak azért leírom ha valakinek, szüksége lenne rá.

[link]


Innét le lehet tölteni egy egyszerű videó szerkesztőt amivel könnyen át lehet konvertálni HD-ba egy videót.

2012. márc. 26. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mpeg4modifier újrakódolás nélkül, gyorsan megváltoztatja az mpeg4 videók (divx, xvid) képarányát.
2012. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!