Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdjek a firefox-al?

Mit kezdjek a firefox-al?

Figyelt kérdés

A probléma első fele az alábbi képen, pirossal bejelölve látható:

[link]


A zöld téglalap a jobb gombos menüben is előjön. Ha kikapcsolom az Aero-t, akkor a fekete rész eltűnik.

A második, hogy nem tudom uninstalálni a firefoxot. Rákattintok az eltávolításra, majd a gép fél másodpercig se gondolkodik, és szerinte kész az uninstal. Pedig semmi nem történik. Kompatibilitási mód nem működött, saját kezűleg megkeresni és elindítani is próbáltam az uninstallert, de semmi.

Adatok:

Windows 7 Ultimate 64bit oprendszer (aktivált)

Mozilla Firefox 8.0.1


2011. dec. 1. 15:42
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
Szerintem töltsd le a legfrissebbet a saját honlapjáról, és telepítsd. Elvileg felülírja a régit.
2011. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ott kezdődik a gond, hogy a legújabb a 8.0.1

Azért megpróbáltam, teljesen eredménytelen.

2011. dec. 1. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Újrainditás, F8-at nyomogasd, amíg fekete a monitor. Aztán Csökkentett mód. Így mindent le lehet törölni. Én is így jártam azzal a nyavalyás Firefox7-tel.
2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csökkentett módból sikerült a dolog. Köszönöm.

Ezt már csak úgy érdekességként kérdezem:

Miért volt az, hogyha futott a Firefox "plugin-container.exe" része, a VLC élvezhetetlenül szaggatott?

Maga a firefox nem volt gond.

2011. dec. 1. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a VLC lehet a gond (bár azt is ajánlatos időnként frissiteni), hanem az Adobe Flash Playerek (kettő kell, IE-hez ActiveX, Firefox-hoz a NON-IE).

Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései: innen törölni kell a kettőt. Aztán letöltés innen.

[link]

[link]

Asztalra letöltés, böngésző bezárása, aztán futtattás. A piros ablakában alulról a második sorban kocka bejelölése (licensz elfogadása) és Install.

2011. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezt már anno végigjátszottam vele, nem javult. A VLC és minden más is a legújabb, stabil kiadású.

Viszont már ff nélkül nincs alkalmam próbálgatni. Azért köszönöm.

2011. dec. 1. 16:43
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Én kikapcsoltam a plugin:container-t, mert fagyott tőle 100% procihasználat.

címsorba: About:config majd szűrésbe: dom.ipc itt minden fals -ra állít kivéve a dom.ipc.plugins.java.enabled -et, majd firefox újraindít. A flash videóknás a playeren kikapcsoltam a hardveres támogatást mert teljes képernyőben fekete kép fogadott, de ez valószinűleg csak az én gépem hiányossága!

A képen amit linkeltél, látom a megjelenítési hibaát. Én is a sötét témákat kedvelem. Lsd.:

[link]

Szerintem a mejelenés kiegészítőd (témád) a hibás, lehet rég frissítették. Én pont ezért olyat választottam amit rendszeresen frissítenek. FT DeeDark 2.7.1 frissítve 2011 nov 25.

A programok eltávolítására én uninstall programot használok, pl.: uninstall tool vagy total uninstall. ezek levakarják az ottmaradt fájlokat, bejegyzéseket, nem szemetelődik tele a géped.

Amennyiben nem tudsz letörölni egy fájlt, abban az esetben használd az unlocker nevü progit és letöröl bármit!

2011. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A témám az alap, szóval ha azt nem frissítik, akkor szerintem ismét kukába fog kerülni a böngésző. Nemsokára visszakerül kipróbálásra, hogy milyen hatást ér el a tanácscsomag. Nemsokára megírom a végeredmény, és köszönöm a tippeket. :)
2011. dec. 1. 21:43
 9/11 A kérdező kommentje:

Illetve most derült fény egy kisebb hibára:

Az Internet Explorerben megjelenített, flash tartalmú oldalaknál is jelentkezik a zöld kocka, de ezúttal a weboldal bal felső sarkában. A Google Chrome-nál pedig akkor jelenik meg a zöld kis féreg, mikor teljes képernyőre teszek akármilyen, szintén flash tartalmat, úgyszintén a bal felső sarokban "tartózkodik".

2011. dec. 1. 21:52
 10/11 csacsi2 ***** válasza:

Akkor a Flash Player lesz a bűnös. Uninstalláld, majd tedd fel újra a legújabbat. Bármi gond van a reinstallal akkor van egy uninstall_flash_player.exe ami levakarja.

[link]

2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!