Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kezdjek a firefox-al?

Mit kezdjek a firefox-al?

Figyelt kérdés

A probléma első fele az alábbi képen, pirossal bejelölve látható:

[link]


A zöld téglalap a jobb gombos menüben is előjön. Ha kikapcsolom az Aero-t, akkor a fekete rész eltűnik.

A második, hogy nem tudom uninstalálni a firefoxot. Rákattintok az eltávolításra, majd a gép fél másodpercig se gondolkodik, és szerinte kész az uninstal. Pedig semmi nem történik. Kompatibilitási mód nem működött, saját kezűleg megkeresni és elindítani is próbáltam az uninstallert, de semmi.

Adatok:

Windows 7 Ultimate 64bit oprendszer (aktivált)

Mozilla Firefox 8.0.1


2011. dec. 1. 15:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbáltam. 1 újraindításig jó volt, utána megint előjött a kocek. Azonban kicsit gyanússá vált, hogy a VGA driver a hunyó, mivel a FurMark és a GTA IV nem flash tartalmú dolgok, emellett, előbbi, teljes képernyőt nem igen akart/tudott használni. Amint visszakerült egy régebbi driver, egyből nincs zöld kocka, és társai. A plugin-container letiltás is jót tett. Köszönöm.
2011. dec. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!