Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Opera Mini program használa...

Az Opera Mini program használata mobilon ingyenes?

Figyelt kérdés

Nokiám van és eredetileg rajta volt egy olyan alkalmazás, hogy "Opera Mini". Nem tudtam mi az, kitöröltem (kezdő vagyok ilyen téren).

Egy hónappal később hallom, hogy az egy olyan program amivel ingyenesen lehet internetet használi mobilról és ha megnyitom és beírok valamit a böngészőbe, akkor olyan, mintha telefonról neteznék - vagy egy és ugyanaz...


A kérdésem az, hogyha most ráraknám a telefonomra megint és 'interneteznék' vele, akkor ingyenes lenne?

Mert nem vagyok T-mobilos és nincs ingyen nethasználatom se.


Köszönöm a válaszokat és elnézést, ha ez a tizenharmadik ilyen kérdés!


2011. dec. 2. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az opera mini használata teljesen ingyenes, viszont az internetért fizetni kell.
2011. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem értem. Az Opere Mini az nem netezésre jó? Ha használom és azon keresztül netezek, akkor fizetnem kell?

És köszönöm!

2011. dec. 2. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az opera mini egy ingyenes böngésző.

Az opera mini nem biztosít neked netet a net pénzbe kerül.

PL: Az opera mini olyan mint a firefox egy program semmi több nem jár hozzá ingyen net.

2011. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Óó, már majdnem felfogtam, de aztán mégse...

Szóval, a másik kérdés, hogy mi a különbség a ntezés és a böngészés között?


Köszönm és bocsánat az értetlenségekért, még amatőr vagyok.

2011. dec. 2. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A netezésbe beletartozik minden, amit internet segítségével csinálhatsz, böngészés, msn, ftp, torrent, stb. Böngészés az, amit a böngészővel (firefox, chrome, opera) csinálsz, amikor a weboldalakat megnyitod.

Hiába teszel fel böngészőt a számítógépedre, ha nem csatlakozol a netre, akkor nem jönnek be az oldalak. Telefonon ugyanígy van, hiába van fent az opera mini, ha nincs internet előfizetésed, nem fog működni.

2011. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és kérdezz még nyugodtan,mert tök aranyos amiket kérdezel
2011. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj világos! Köszönöm szépen!!!


És neked is utolsó, valójában én a 'ciki' szót használnám! :D

2011. dec. 2. 17:12
 8/8 Sebők Dávid válasza:
sziasztok... tehát ha nemem a telefonomon rajta van az opera mini és wan vifim akkor teljesen ingyennetezek ? :)) köszönöm!
2013. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!