Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang?

Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Ma lett egy új laptopom, beépített hangszórói vannak. A bal oldani szól, a jobb oldani meg NEM! Úgy vettem, hogy nem volt rajta operációs rendszer és egy számítógépes tett rá operációs r. és programokat. Töltöttem már le más zenelejátszót hogy azzal hátha megy, de nem. Fülhallgatóval mindkettő szól. Mi lehet a baj? Szerviz? ???
2011. dec. 2. 19:46
 1/5 anonim válasza:
Garanciát adtak rá? Ha nem akkor ráfaragtál, vegyél flhalgatót, ha pedig van garancia akkor vidd vissza a boltba
2011. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van garanciája, a Tescoból vettük ma! De nem volt rajta Operációs rendszer mi rakattunk rá pénzért akkor azzal mi lesz? Újra rá kell rakatnom?
2011. dec. 2. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég lenne hacsak a beállitásoknál keresnél egy olyat hogy mono vagy stereon van-e az a hangfal beállitása

mert ha monon van akkor van ilyen gond.

2011. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sztereón van!
2011. dec. 2. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hardveres hiba, szerintem megsérült vagy maga a hangszóró, vagy a vezetéke - esetleg nézd meg a balanszot, hátha el van tolva véletlen.
2011. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!