Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avi to DVD konvertálás problém...

Avi to DVD konvertálás probléma (folyt. Lent), segítene valaki?

Figyelt kérdés
egy 12 részből álló avi formátumú rajzfilmet szerettem volna kiírni dvdre. Nero expressel video dvd-vel próbáltam, de a végeredmény a konvertálás után nagyon rossz minőség lett.Akadozó és apró kockákkal lett tele. Miért van ez?Hogy tudnám jól megcsinálni?
2011. dec. 4. 16:17
 1/7 csapo1002 ***** válasza:
A Nero-val át is tudod konvertálni dvd-be. Azon belül a Nero Visionnal. Az össze is fűzi a file-okat.
2011. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ott milyen minőség várható?
2011. dec. 4. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nero, de adat formátumban írd ki, hacsak nem akarsz belőle menüs dvd-t csinálni, mert az avi meg a dvd más formátum.
2011. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szarból ne akarj várat építeni!

Az egyszer már agyontömörített filmet, nem tudod minőségi dvd-vé alakítani.

2011. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni a felbontását a videóknak. GSpot, KmPlayer pl. Ezt húzza szét 720x576-ra plusz a konvertálás.
2011. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csapo1002 ***** válasza:
A Nero Visionban le lehet tiltani a menüt. És lehet választani, hogy sztereoban, 2.1-ben esetleg 5.1-ben konvertála.
2011. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a ConvertXtoDVD-t használom erre a célra, de ha 12 részt kiírsz egy DVD-re, ott borzasztó minőségre és hibákra(nekem már előfordult a/v desync és tekerési problémák) számíts. 3-5 rész maximum, ha nem akarsz pixelhalmokat nézni.
2011. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!