Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A legenda vagyok c. filmhez...

A legenda vagyok c. filmhez készült játék, vagy van ahhoz hasonló játék?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem nem Happy End lesz a játék vége. Mint a hülye amcsiknak készült alternatív befejezése a filmnek.
2011. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Hát nagyon Happy End volt. Nem láttad? A főhős kinyírta magát, komótosan! Érsd: kismillió cafatra szakadt, amiből másnap táplálkozhattak azok a köcsögök a város többi részeiből. Játékról még én sem tudok, már keresgettem. De a Hancock szerintem megvan játékban. Ha valamit keresel, torrenten megleled (ha létezik).
2011. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Volt egy alternatív verzió az Amerikaiaknak. Amiben nem halt meg Willi fiú. A csajjal együtt mentek a végén és vitték az ellenszert is!
2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
És hol van az a verzió? Gondolom te azt láttad. Magyar?
2011. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Ez a verzió engem is érdekelne :D
2011. dec. 12. 15:59
 6/43 A kérdező kommentje:
2011. dec. 12. 16:06
 7/43 anonim ***** válasza:
Fú, szuper, kár hogy nekem nem a Happy End-es verzió van meg...
2011. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Magyarul ki se jött talán
2011. dec. 13. 17:24
 9/43 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de én már megelégedtem azzal a 8 perccel. :) Ez tényleg jobb befejezés, csk elég nyomi volt a végén az a Sorry, sorry. Mi az, talán elfelejtette hogy azok a köcsögök nyírták ki a kutyáját, amit emberként kezelt, lévén hogy az volt az egyetlen barátja.
2011. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Én mindenhol tartottam volna fegyvert. Nem csak gránátot, de stukkereket is. Amennyit csak lehet. Mielőtt betörtek volna a gránát helyett előkaptam volna egy 8mm-eset aztán piszkosul megvakartam volna a fejüket, hamár annyira viszketett hogy tátott szájjal járkáltak. :)
2011. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!