Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség, bénázok! Hogyan...

Segítség, bénázok! Hogyan tudom letölteni a Mozilla böngésző legújabb verzióját?

Figyelt kérdés
Mozzilával böngészek, de egyszerűen nem tudom letölteni, illetve elvileg le van töltve a legújabb verzió, de az ikonja mégsem jelenik meg sehol, hogy azt használjam, csak a régi maradt. Mit csinálok rosszul? Törölnöm kéne a régit?
2011. dec. 6. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröld a régit, nézd meg fent van-e az új(win 7-nél ez:Start-->Vez. pult-->programok-->programok eltávolítása) és ha fent van töröld és telepítsd újra.
2011. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindent úgy csináltam, ahogy javasoltad, de ugyanaz a szituáció ..... Megnyitom a Firefoxot és a kezdőlapon ugyan azt írja "Nem legújabb Firefox verziót használja. Frissítsen ma, hogy az internet legjavát kapja!".

Pedig a programok közt ott van a Mozzila firefox 8.0.1

2011. dec. 6. 15:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként melyik a legjobb böngésző?
2011. dec. 6. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan jót indítasz?

De ha nem akar össze jönni tudom ajánlani a chrome-ot,vagy esetleg operát én ezek közül mindegyikkel megvoltam elégedve.

2011. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elvileg jót indítok, de nem kizárt, hogy tévedek ....

Lássuk megpróbálom a javasolt böngészőket.

2011. dec. 6. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
minek letorolni a regi verziot hisz az kel frisitse magat az ujabikra es ha szt akarod hogy ne irja ki hogy nem a legujabb bongeszot hasznalod akor csak az ujjabiknak a setupjat hagyd fen a gepen a z osszes tobit ami firefoxhoz van torold le astan pedig telepizsd es nem fogja kiirni
2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!