Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a lejátszó?

Miért csinálja ezt a lejátszó?

Figyelt kérdés
Van egy pár avi kiterjesztésű film a gépemen amit régen ha lejátszottam minden rendben volt most pedig amikor megakarom nézni a hang csúszik vagy 2 percet és mindegyik lejátszóval (kmplayer, classic media player, media player, quick player) Azonban nem az összes film csinálja csak egy kettő... Miért lehet ez? hogyan hozhatnám helyre?
2011. dec. 7. 10:10
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Valószinűleg hang kodekc a ludas a dologban.


Meg kellene nézni, hogy azoknál a filmeknél ahol csúszik a hang milen kodekkel lett kódolva. (Gspot progival)


Nem irtad a VLC playert azzal is tehetsz egy próbát.


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azoknál a filmeknél szerintem eleve ott volt ez a probléma, nem lehet?

Akkor a többivel is csinálná, ha kodek gond lenne...ill. inkább nem is játszaná le akár a hangot, akár a képet szerintem. Kipróbálhatod egy haverod gépén mit csinálnak ezek a filmek, ha ott is csúsznak, akkor át kéne szerkeszteni a hangsávot. VirtualDub pl jó lenne. *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem. megnéztem már többször is azokat a filmeket és akkor jó volt.
2011. dec. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!