Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nekem linkelni avi...

Valaki nekem linkelni avi lejátszó programot?

Figyelt kérdés

Mert van 2 videom amit megszeretnék nzni(felvett)

csak sok lejátszóval probálkoztam és egyikse inditotta el,vagy ha elis jutottam oda hogy elindult akkor meg csak hang volt és kép nem..:S szóval kéne avi lejátszó,mert a video is avi..:)


2011. nov. 27. 20:30
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

VLC

[link]

KMPlayer

[link]

GOM Player

[link]

2011. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

windows (ha az van) Media Player.

Neked inkább kodek kell!Itt a video tömörítése a lényeg, nem a fájlformátum.

[link]

2011. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem meg hülyeség Codec pack -okkal teleszemetelni egy gépet. Azokat csak Encoding miatt kell felrakni, de ott sem pack -ot, hanem csak azokat amik épp kellenek.


A lejátszók amiket linkeltem beépített codec -eket tartalmaznak, nem lassítják a gépedet holmi codec pack -okkal.

2011. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..:D
2011. nov. 27. 23:34
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

P.O.C Én meg inkább programokkal nem "szemetelem össze" a gépet! Mióta fent van a K-lite azóta 1 lejátszóval (WMPlayer) bármit lejátszok és soha semmi gondom nem volt.

Igaz én szerkesztek is, de ki tudja mikor van rá szükség.

Amiket írtál programok azok tényleg jó elfogadott és ingyenes programok, semmi bajom nincs velük, nehogy félreérts. Az is lehet hogy nekem nem kellene ragaszkodnom a Windows lejátszóhoz, de ez van.

2011. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!