Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-hoz értő ember...

Photoshop-hoz értő ember segítségét kérném: Hogy tudnék egy részletet törölni az 1-es számból? Nem igazán értek hozzá

Figyelt kérdés

Tehát a ValóVilág-ból a százalékoknál az 1-es tompa, nincsen olyan "nyilacska", de egyébként alapból ilyen a betűtípus (Century Gothic), hogy az 1-es ilyen helyes, van "nyilacska", de a VV-ben eltűntették, és szerintem Photoshop-pal. Ki tudna ebben segíteni?

Képet töltöttem is fel, bal oldali az igazi, jobb oldali az, amilyet én tudok, és az hegyes, a VV-s pedig tompa 1-es.

Kép itt:

[link]


2011. dec. 7. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Photoshopban nem fogod tudni a betűt módosítani, csupán képszerkesztéssel, mivel a betűre nincs ilyen hatással semmi. Egy 3D-szerkesztő programban igen, például Maya. Ott szabadon lehet a betűkészlet elemeinek formáját alakítani, és le tudod a hegyét szedni. Nem próbáltam még, de ha a PS 3D-szerkesztője képes a már meglévőt is módosítani, talán azzal is lehet a betűt alakítani.


Vagy pedig ez mégsem CG betűtípus, és létezik tompa-változata az 1-esnek.

2011. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Kipróbálom a progit. (szeretném megszerkeszteni ezt a százalékos hülyeséget :DD)
2011. dec. 7. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az mas betutipus, nezd meg jobban az 5-osnek az ivelt reszenek a veget. A % is karika, a te betutipusodban meg ovalis.
2011. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kéne ez a betűtípus:D
2011. dec. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!