Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem az UMPLAYERT, mi...

Letöltöttem az UMPLAYERT, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

[link]


Mikor telepítettem kipróbáltam és szépen lejátszotta az általam betöltött filmet, de másodjára már semmit sem csinál. Belehúztam a filmet és nem indítja el. Mi lehet a gond? Talán beállítás probléma? 1-2 dolgot átállítottam, de annak nincs köze ehhez.


2011. dec. 7. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a Media Player Classic-ot. Magyar, egyszerű, gyors, és nem lesznek ilyen gondjaid. Fölösleges csili-vili lejátszókat használni, mert úgysem a keretet nézed, hanem a képet.
2011. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedd le valami jobb program eltávolítóval és próbáld újratelepíteni.

[link]

Vagy tegyél fel tényleg egy másik bevált lejátszót. VLC-KM-player stb...

2011. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, elfelejtettem. Próbáld meg minden filmnél külön megnyitni. Persze nem lesz baja a gépnek ha kipróbálsz egy másik lejátszót. Ha stílusos vagy, ajánlom a J-River Media Center-t, ez baromi jó kinézetű, ráadásul olyan mint egy profi lejátszó. Amennyiben te az egyszerűséget kedveled, akkor ott a Media Player Classic. Nem hinném hogy van ettől egyszerűbb és gyorsabb. XD
2011. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!