Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám megcsinálni hogy...

Hogy tudnám megcsinálni hogy a Photoshop ingyenes legyen vásárlás nélkül?

Figyelt kérdés
Már mindent megcsináltam amit találtam a youtube-n ezzel kapcsoloatban , bemásoltam a host fáljba amit kellet, de még mindig kéri a kódot és azt írja hogy 30 nap van hátra.Mit tudnék csinálni? léci segítsetek! :S
2011. dec. 8. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell távolítani és megpróbálni újratelepíteni az elejéről. De van, hogy más nem segít. Ha 3-as is megfelel, tedd fel ezt>>> [link]
2011. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...már nem segít...
2011. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy szépen letörlöd és letöltöd helyette a Gimp-et mert az ingyenes.
2011. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Nem vakartad le rendesen a gépről, sajnos ez nem egyszerű. Registry -ben kellene kutakodni, ottmaradt bejegyzések után (miután letelepítetted)! Használj uninstall programot! (Total uninstall, Jv16 poovertools, uninstall tool.

Végezz registry tisztítást (erre a Jv16 -ot ajánlom! Nade...


Adobe tudja ezt és készítettek hozzá Cleanup -ot (ha nem cs5 akkor keress másikat)

Adobe CS5 Cleaner Tool a neve és innen töltheted le:

[link]


Minden esetre töltsd le a Windows Installer Clean Up -ot amivel ki tudod törölni az ottmaradt programok bejegyzéseit! Csak azt, fájlokat nem töröl!!!

[link]

Keresd meg benne a photoshop-ot és töröld (lehet találsz még olyat ami már rég nincs a gépen)!

Majd próbáld újra...

Szerintem keress másikat és próbáld azzal is meg! Amúgy van portable verziója is!

2011. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
innen töltöttem le a "ADOBE PHOTOSHOP CS5.1 EXTENDED EDITION [thethingy] " nevű fájlt.
2011. dec. 9. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem másik crackkel próbálkozz, mert nekem is volt, hogy egyszer csak "lejárt" a licenc(nem 30 nap, hanem fél év alatt), ami a törés hibája miatt fordult elő. Másikkal szépen ment.
2011. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!