Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7em van,64 bit, és...

Windows 7em van,64 bit, és egyre több vele a gond. Először jó pár darab . dll hiányzott a gépről, és emiatt nem indultak el a játékok, mostmár játék közben kilép, azzal a szöveggel, hogy ". hiba miatt leállt". Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A következő játék pedig már elsem indult, hiába kattingattam a parancsikonra. Mi lehet a baj?
2011. dec. 8. 23:27
1 2 3
 1/30 .:Laci:. ***** válasza:

nekem is ilyen problémáim vannak vele...kb 2 hónapja lett újra telepítve és nemrég kezdett el szórakozni kb 3 hete...

még olyat csinál nálam, hogy megfagynak az ablakok és csak felhasználóváltással lehet megoldani a problémát úgy, hogy ne vesszen el az ami addig futott...de pl az msn utána mindig kidob egy fekete hátteret és nem lehet látni amit írnak, be kell zárni és újra indítani aztán jó. a játékok is hasonlóak csak én ritkán játszok és ezért én inkább azt a részét tapasztalom, hogy el se indul aztán restartolok és minden jó...


érdekelne engem is, hogy mi lehet a baja?

2011. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Jenci ***** válasza:
Ez elég összetett dolog.Annak,hogy win7 64 bit van a gépen semmi köze ezekhez.Nekem is ez van,mégsincs semmi gondom vele.Az viszont lehet,hogy teleszemetelted mindenféle oda nem illő dologgal és összeakadnak.Jó tanács : törléshez használj valami speciális programot (Your Uninstaller,CCleaner).Ezekkel töröld le a dolgaidat,ha már nem használod.
2011. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
hát nekem az a bajom, hogy hiába restartolok hiába csinálok bármit egyszerűen nemjó...most visszarakom 32 bitre, és megnézem hogy úgy milyen. már letöltöttem és felraktam a hiányzó .dll fájlokat, 2 napja ezzel szarakodok de semmi sem akar összejönni...eddig egyetlen egy játék indult el, az is kilép 5 perc után...a többi meg egyáltalán el sem indul..nemtudom mivan vele..
2011. dec. 8. 23:41
 4/30 A kérdező kommentje:
már csináltam lemezkarbantartót meg minden ilyesmit, új a laptop, de akármit csinálok nemjó..másnak is 64 bit van, mégis minden jó...nekem mért nem?
2011. dec. 8. 23:42
 5/30 Jenci ***** válasza:
Nekem is 64 bit van a laptopon.Semmi gondom vele.Nem akarok hülyeséget írni,de szerintem az sem mindegy,hogy milyen a laptop márkája.Nekem Acer van,nincs vele gondom.Azért írtam ezt,mert pl a Samsung laptopnál nem volt egyszerű feltenni egy nem jogtiszta win7-et.Jöttek is rá később az új loaderek.Szóval el tudom képzelni,hogy hardverileg valami van bennük.Olyan ez,mint régen a márkás dvd,meg a mezei dvd lejátszók esete.Míg a márkás szarakodott,addíg a mezei a rozsdás vasat is lejátszotta.
2011. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 lordsithlord ***** válasza:

Eléggé vírusnak tűnik a dolog, vagy valami olyan disznóságnak, ami beleturkált a registry-be.


A dll hiányról elsőre az jut eszembe, hogy nem lehetséges esetleg, hogy régebbi játékokkal próbálkoztál, amik nem Windows 7 x64 kompatibilisek? Ugyanez okozhatja azt is, hogy kidobál a játékból.


Próbáld meg beállítani, hogy a játékaid Windows XP SP3 módban induljanak (játék ikonján jobb egérgomb - tulajdonságok - kompatibilitás fül - futtatás a következő kompatibilitási módban bejelölése - lenyíló menüből Windows XP SP3 kijelölése - alkalmaz és ok gomb), ha tényleg csak kompatibilitási problémák vannak és nem túl súlyosak, akkor ez meg fogja oldani a dolgot.

2011. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem, akkor lehet hogy vírus, vagy valami komolyabb cucc. Win7 Ultimate X64-et próbáld, annak mennie kell. De a Home-cuccokat és a Professional-t nem ajánlom. Előzővel értek egyet, ezzel már menni kell. Milyen vírusírtód is van? Mellesleg feltehetsz néhány Visual C++ verziót. Amit csak lelsz.
2011. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Win7 Ultimate van fent, és Nod32-őt használok!
2011. dec. 9. 21:27
 9/30 .:Laci:. ***** válasza:

Win 7 x64 ultimate volt a bővített lenovo 3000 n200-amon amit használtan vettem. Nekem is dobott ki néha dll hibát, megfagyott a képernyőm netezéstől...camozás meg játék közbe 15 perc után már égette a kezem a ventillátor kivezető nyílásánál a műanyag borítás...megkérdeztem egy nálam sokkal okosabb embert, hogy mi lehet a gond és egyből rávágta, hogy a vga haldoklik, mivel integrált így kb 30 lenne javítani ezt a problémát, de 35 000-ért elpasszolta és szerzett egy másikat ami jobb ennél 25ért :D


Sztem katt a sajátgép tulajdonságaira és valahol ott nézd meg, hogy mennyi vga memóriát ismer fel a géped, ha nem ismer semmit akk vagy csere vagy add el valakinek gyorsan mert ki fogja lőni a vgat nemsokára :S ja és ne próbáld meg újra telepíteni ha ilyen van, mert az első indításnál annyira leterheli majd a vgadat, hogy egyből kilövi a rendszer, akk meg már késő lesz valamit is csinálni...

2011. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hogy kell megnézni hogy mennyi vga memóriát ismer fel a gép?
2011. dec. 9. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!