Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7em van,64 bit, és...

Windows 7em van,64 bit, és egyre több vele a gond. Először jó pár darab . dll hiányzott a gépről, és emiatt nem indultak el a játékok, mostmár játék közben kilép, azzal a szöveggel, hogy ". hiba miatt leállt". Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A következő játék pedig már elsem indult, hiába kattingattam a parancsikonra. Mi lehet a baj?
2011. dec. 8. 23:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Na az gond. meg kell próbálni az XP-t. Szerintem. :)
2011. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 lordsithlord ***** válasza:

Felejtős a Windows saját felismerése, az új kariknál gyakran zavarba jön.


Próbáld meg AIDA-val felmérni, az normális értékeket mér.

2011. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

És ezeket

Videokártya típusa:

Összes elérhető grafikus memória:

Dedikált grafikus memória:

Hol lehet megnézni??? (sajnos elfelejtettem, és azóta nem találom)

Rendszerinformációba pedig azt írja a videokártyához hogy 1 GB, de akkor itt hogy lehetett a dedikált 64 MB??? És az hogy van, hogy mikor telepítek játékot, kiírja h minden megfelel, csak a videokártya nem, mert 64 MB-os...???

2011. dec. 11. 00:45
 24/30 .:Laci:. ***** válasza:
Ha 1 gb-osnak kellene lennie benne és újonnan vetted a gépet akk már kilőtte a win 7 annyira a vgad, hogy már csak 64 mb-ot.ír...ha használtan akk meg átvertek...vagy többet mondtak mint ami benne van, vagy(sztem ez a valószínűbb) már úgy adták el, hogy rossz vga-val, olyan hibával, mint amit már korábban leírtam az enyémnél...gyorsan add el és jól verd át az illetőt, mert szét fog menni...ha integrált a vga akk alaplappal együtt a csere kb 30 am meg 10-15...
2011. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Akkor mért mennek olyan jól rajta a játékok? Meg mért lövi ki a win7?
2011. dec. 11. 09:33
 26/30 anonim ***** válasza:
Talán az ment ki benne, ami a memóriaméretet ellenőrzi. Viszont lehet hogy a játékok is azért érzékelik 64-ként mert ők a dedikáltat látják. XP alatt nincs dedikált memória, csak teljes memória. Ha a játékok tényleg csak a dedikáltat nézik, akkor XP-vel megoldódhat a probléma. Csakhát utána kellene járni, mármint szakember segítségét kérni (szerviz), mert kicsit félek újratelepítést ajánlani, mert ha az előző válaszolónak igaza van, akkor tényleg meg fog halni a VGA. Nekem 1024-et jelez az 1 GB-ból, szóval jó, de ha csak 64-et jelez neked, akkor lehet hogy a salakját kapja. Azért futhatnak tökéletesen, mert mikor megtelik a 64, a Win7 a RAM-ból csíp le, így játszhatsz fennakadás nélkül.
2011. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 lordsithlord ***** válasza:

Most olvasom, hogy alig 1 hetes a laptop. Ez kicsit más fényt ad a dolognak.


Tudnál esetleg pontos típust és technikai adatokat írni?


Csak mert az új laptopoknál sok típusban 2 VGA vezérlő van (1 dedikált memóriás chip + 1 Sandy Bridge technológiás, azaz a proci tartalmaz egy VGA vezérlőt), a viszonylag magas élményindex pedig pont azt látszik alátámasztani, hogy a tiédben is két vezérlő van.

2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
igenigen, már kaptam valakitől választ :) szerintem is 2 vezérlő van, a gép típusa: Asus K53SC-SX295D
2011. dec. 12. 14:24
 29/30 lordsithlord ***** válasza:

Nos, a kérdés eldőlt, a VGA-d energiatakarékos módban (azaz mikor nem kell semminek erőgép) egy Sandy Bridge-es uitegrált, amikor meg atomerőmű kell, beindul a GeForce 520 1GB dedikált memóriájával.


Szóval a géped VGA terén tökéletesen üzemel.

2011. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. dec. 12. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!